Dům a zahrada

Bydlete ve vlastním

Hledáte vhodné bydlení? Jste mladý pár a nemůžete si dovolit klasické bydlení? Nedosáhnete na dostatečně velkou hypotéky, abyste mohli koupit stavební parcelu a ještě si na ní postavit dům podle vašeho přání? Chcete se konečně osamostatnit a založit vlastní rodinu, rádi byste to udělali ve vlastním, ale jak na to? Pořídit si vlastní bydlení v dnešní době není zrovna lehká záležitost. Určitě je dobré si nechat poradit od finančního poradce, který vám přesně řekne, co si můžete dovolit, abyste se nedostali do finanční pasti. Nechcete se smířit s tím, že byste měli bydlet v panelovém bytě? Chcete mít možnost jít ven na zahradu a hrát si s dětmi. Uspořádat s kamarády grilování a skvěle se u toho bavit na terase. Nebo si jen večer sednout s partnerem na terasu se sklenkou dobrého a kvalitního vína a koukat na jasné hvězdy. Pít ranní kávu při východu slunce. To vše si můžete splnit, ale musíte si pořídit dům.

posezení

Mi vám nabízíme trochu jinou variantu bydlení. Bydlete v mobilheimu. V dnešní době jsou mobilheimy velice rozšířené a jejich vzhled je k nerozeznání od běžných postavených domů. Můžete si vybrat z naší rozšířené nabídky. Zvolíte dům nový nebo skladem? Mobilní domy se dají klasicky napojit na běžné sítě, jako jsou vodovod, kanalizace, plyn a elektrické sítě. Než se domy usadí je zapotřebí zpevnit určené místo pro dům a usadit betonové dlaždice, na kterých dům bude stát. K postavení mobilního domu nepotřebujete stavební povolení, stačí vám ze stavebního úřadu územní souhlas. Bydlete ve vlastním.

child-3520158_960_720

Bydlete v souladu s přírodou. Můžete si vybrat z možností mobilních domů které se budou hodit jako rekreační chata k lesu tak k celoročnímu užívání do městské části. Neváhejte a koukněte na jinou možnost bydlení ušetříte tak řadu složitého papírování jako u postaveného domu. Další výhodou jsou náklady na bydlení a samotná pořizovací ceny domu.