Bez lásky nejste nic


Smyslem života není utrpení, ale radost. Na tom se snad všichni shodneme. Přesto si radost někteří představují zcela zvráceným způsobem. Radost je ovšem projevem lidské důstojnosti a pokory a může nastat jen tam, pokud se radují všichni. Jestliže kupříkladu jediný člověk trpí a strádá, zatímco skupina jeho kamarádů bezostyšně slaví, pak je něco špatně. A porozhlédněte se také kolem sebe, kolik lidí ve vašem blízkém či vzdáleném okolí touží po válce a konfliktech, z chamtivosti po cizím majetku, a kolika lidmi cloumá závist. Tímto jsme vám jen chtěli připomenout, že bez lásky jste jen nula, bezcenná nula, a to se také projeví na vašem partnerském vztahu.

partnerský pár

Bez lásky také dochází k mnoha mezilidským konfliktům a zdravotním potížím a v partnerství to velmi často bývá i problém s erekcí. Tím netvrdíme, že je to výhradně z této příčiny, ale konfliktní vztah – to je stresující vztah, a tato jeho chronická forma se na erekci podepisuje prakticky pokaždé. Dochází k tomu, že se sníží produkce testosteronu, zvýší se v krvi objem kortizolu a adrenalinu, tedy stresových hormonů, a ty z vás po určité době udělají muže neschopného ztopoření penisu a pohlavního styku.

srdce na obloze

Toto je pak začátek konce partnerství a není divu, že žena z takového soužití prchá mílovými kroky. Jak se tomu všemu vyhnout? V první řadě se snažte omezovat všechny další stresové vlivy a vypomáhejte si při tom adaptogenními bylinkami, například Macou peruánskou. Zároveň se snažte váš vztah postavit na vyšší úroveň. V klidu si spolu sedněte třeba do čajovny, prodiskutujte (hlavně bez negativních emocí) všechny problematické jevy a slibte si, že každý na nich budete pracovat, a že se vynasnažíte najít v sobě to lepší já. Budete-li se oba doopravdy snažit, adaptogenní rostliny pomohou zlepšit náladu, posílit organismus a zafungují i jako afrodiziakum. A čím více klidu mezi vámi, tím více lásky, něhy, porozumění a dalších atributů kvalitního vztahu. Nebudete se pak už možná ani shánět po tom, kde koupit Viagru erectmax.cz.