Podnikání

Bez lásky nejste nic


Smyslem života není utrpení, ale radost. Na tom se snad všichni shodneme. Přesto si radost někteří představují zcela zvráceným způsobem. Radost je ovšem projevem lidské důstojnosti a pokory a může nastat jen tam, pokud se radují všichni. Jestliže kupříkladu jediný člověk trpí a strádá, zatímco skupina jeho kamarádů bezostyšně slaví, pak je něco špatně. A porozhlédněte se také kolem sebe, kolik lidí ve vašem blízkém či vzdáleném okolí touží po válce a konfliktech, z chamtivosti po cizím majetku, a kolika lidmi cloumá závist. Tímto jsme vám jen chtěli připomenout, že bez lásky jste jen nula, bezcenná nula, a to se také projeví na vašem partnerském vztahu.

partnerský pár

Bez lásky také dochází k mnoha mezilidským konfliktům a zdravotním potížím a v partnerství to velmi často bývá i problém s erekcí. Tím netvrdíme, že je to výhradně z této příčiny, ale konfliktní vztah – to je stresující vztah, a tato jeho chronická forma se na erekci podepisuje prakticky pokaždé. Dochází k tomu, že se sníží produkce testosteronu, zvýší se v krvi objem kortizolu a adrenalinu, tedy stresových hormonů, a ty z vás po určité době udělají muže neschopného ztopoření penisu a pohlavního styku.

srdce na obloze

Toto je pak začátek konce partnerství a není divu, že žena z takového soužití prchá mílovými kroky. Jak se tomu všemu vyhnout? V první řadě se snažte omezovat všechny další stresové vlivy a vypomáhejte si při tom adaptogenními bylinkami, například Macou peruánskou. Zároveň se snažte váš vztah postavit na vyšší úroveň. V klidu si spolu sedněte třeba do čajovny, prodiskutujte (hlavně bez negativních emocí) všechny problematické jevy a slibte si, že každý na nich budete pracovat, a že se vynasnažíte najít v sobě to lepší já. Budete-li se oba doopravdy snažit, adaptogenní rostliny pomohou zlepšit náladu, posílit organismus a zafungují i jako afrodiziakum. A čím více klidu mezi vámi, tím více lásky, něhy, porozumění a dalších atributů kvalitního vztahu. Nebudete se pak už možná ani shánět po tom, kde koupit Viagru erectmax.cz.