Výrobky

Stylové provedení

Sklo stále ještě není za zenitem, proto využijte veškerých výhod tohoto materiálu, který rozhodně nemůže být nahrazen různorodými plasty, protože do nápoje nebo potraviny nepřecházejí ani při zahřátí případné škodlivé látky. V naší nabídce najdete kromě dalších nádob na nápoje také velice praktické a rozhodně stylové skleněné lahve s uzávěrem, díky kterým si můžete dát nápoje při posezení i v případě, že venku fouká nebo vás obtěžuje hmyz, který nalétává do sklenic s nápojem. Jistě si vyberete z nepřeberného množství různých provedení přesně ten, který vám bude vyhovovat svým objemem i vzhledem.

karafa

K rodinnému obědu i na cesty

Díky praktickým uzávěrům jsou naše sklenice vhodné nejen na venkovní, ale samozřejmě i klasická posezení, ale i na delší cesty, kdy si chcete pochutnat na čerstvé tekutině, aniž by vám cestou někde mohla vyšplouchnout. V naší nabídce máme různé objemy, tak i typy, takže si jistě přijdete na své. Velice snadno si můžete vytvořit jednoduchou, ale působivou sadu, ve které můžete střídat barvy třeba podle vaší nálady. Láhve můžete doplnit vkusnými a ladícími sklenicemi, ze kterých jistě bude chutnat nápoj mnohem lépe.

skleničky

Klasický vzhled v moderním provedení

Tento staletý materiál stále ještě má smysluplné využití v celé škále různých odvětví, takže není divu, že ani doplňky do kuchyně nejsou výjimkou. Materiál je sice křehký, ovšem má celou řadu výhod, díky kterým je mnohem zdravější požívat potraviny uchovávané v něm. Navíc domácí limonády vypadají v tomto průzračném skle naprosto úžasně a mnohem chutněji, v horkém létě jistě uvítáte osvěžení za každé situace, protože s praktickým víčkem můžete vzít láhev kamkoliv jenom chcete, aniž byste v pití měli nečistoty nebo vám hrozilo vylití tekutiny, což by vedlo k znehodnocení vašich dalších věcí, které by se nacházeli poblíž nezabezpečené nádoby.