Výrobky

Solární plachty

Bazénová krycí plachta, která přenáší teplo ze slunečního záření přímo na hladinu a ohřívá vodu v bazénu. Jedná se o velice důmyslný systém, díky kterému můžete mít vodu v bazénu teplejší o několik stupňů. Solární plachta musí ležet celá na hladině, aby mohl probíhat přenos ze slunečního záření.
nohy v bazénu.jpg
Solární platy tak mají hned několik výhod najednou. Můžete je používat jako každou jinou běžnou krycí plachtu, takže budete chránit vodu, před nečistotami z okolí, ale navíc můžete využít moderního zabudovaného prvku tedy jakýchsi stabilizátorů, aby vám přenesly teplo ze sluníčka do vody. Nemusíte se ničeho obávat, celá plachta je dobře uzavřená a není zdraví škodlivá, takže se vám do vody nedostanou žádné negativní látky, ale pouze teplo ze sluníčka.
Plachta také zabraňuje, aby se ohřátá voda rychle ochladila. Zejména v noci zabraňuje studenému vzduchu, aby ochlazoval vodu. Brání také nečistotám, aby se dostávaly do vody.
otec a batole v bazénu.jpg

Ekologický a ekonomický ohřev vody

Chcete mít také teplejší vodu v bazénu? Tento způsob je velice ekologický a především také ekonomický, protože na ohřívání vody v bazénu nepotřebujete žádný další přívod elektrické nebo jiné energie. Voda bude mít pořád příjemnou teplotu.
Bližší popis produktu:
o Solární plachta musí vždy ležet přímo na hladině bazénu. Musí se vody dotýkat, aby mohla plachta přenášet tepelnou energii ze sluníčka na hladinu vody, kde se následně rozšíří do celého prostoru bazénu.
o Plachta funguje zejména při slunečném počasí.
o Kryje bazén i po dobu noci, aby nedocházelo ke znečišťování bazénové vody z okolního prostředí. Zabraňuje také únikům tepla z vody. Neboli jakémusi zbytečnému ochlazování po dobu chladného večerního a nočního počasí.
o Je možné vybírat si z různých velikostí, takže si můžete vybrat přesně typ, který bude pasovat na váš domácí bazén.
o Vybrat si můžete také provedení, tedy barvu fólie. Ty se vyrábí v černé, modré nebo elegantní transparentní bílé.