Výrobky

Stan, který na zahradě oceníte

Jestliže byste si rádi užívali léto naplno a na své zahradě nemáte žádný vhodný přístřešek, který by vám to umožňoval, tak si neváhejte pořídit praktický nůžkový stan 3×3 metry. Bude se vám hodit v mnoha různých směrech a bezvadně ho užijete u celé řady příležitostí.
židle u altánu.jpg
Je jen málo lidí, kteří v létě negrilují. Jedná se o obecně velmi oblíbenou a plošně rozšířenou aktivitu, a tak pravděpodobně i vy rádi připravujete voňavé a křupavé dobroty na grilu. Jenže co dělat v případě, kdy vám do této oblíbené zábavy vkročí déšť a vítr? Byla by škoda všeho nechat, oheň uhasit a uhánět domů. Mnohem lepší je, když gril a vše potřebné přesunete pod praktický přístřešek, kde ve své zábavě budete moci nerušeně pokračovat. Při vhodně zvolené velikosti přístřešku se pod něj pohodlně vejdou nejen gril s jídlem, ale také všichni vaši hosté.

A stejně tak jako ke grilování, se vám bude nůžkový stan hodit také k různým venkovním rodinným oslavám a k běžnému posezení. Jakmile venku vykoukne sluníčko a zem i vzduch prohřejí první sluneční paprsky, tak jen málokdo zůstane schovaný v domě. Všichni naráz chtějí pobývat venku. A když své posezení můžete umístit pod praktický přístřešek, tak je to ze všeho nejlepší, protože nemusíte riskovat, že vás překvapí nenadálý déšť. Navíc, i s nepříjemným větrem si umí takový nůžkový stan hravě poradit – stačí, když mu několika jednoduchými pohyby připnete bočnice a je hotovo.
posezení pod slunečníkem.jpg
Ovšem ani v zimě nemusí nůžkový stan na vaší zahradě zahálet. Stačí, když do tohoto praktického přístřešku přestěhujete všechny své zahradní pomocníky, jako jsou sekačky na trávu, hrábě a jiné náčiní, které potřebujete ukrýt před nepříznivým zimním počasím. Pod odolným stanem s nepromokavými plachtami na vaše zahradní pomocníky ani nenasněží, ani nenaprší a na jaře je opět najdete v perfektní kondici.