Finance

Hypotéka bez dokládání příjmů aneb pomoc nejen pro nezaměstnané

Jestliže potřebujete finanční prostředky nebo zkrátka jste v situaci, kdy potřebujete zažádat o hypoteční úvěr, ale zároveň aktuálně nemůžete prokázat příjem z jakéhokoliv důvodu, nabízí se vhodné řešení. Každý problém je řešitelný.

Co přesně znamená hypotéka bez dokládání příjmů? Co se pod tímto typem hypotečního úvěru skrývá? Jaké podmínky je nutno splnit a v jakém případě je reálné získání úvěru? Pro koho je zejména tento typ úvěru určen?

dům na klíč

Dnes je zcela běžné se dostat do situace, kdy nelze striktně prokázat příjem, ať už se jedná o ztrátu zaměstnání, dlouhodobou nemoc apod. Další skupinou jsou v tomto směru podnikatelé, kde mnohdy mají velmi často nepravidelné příjmy apod.

V tomto případě hypotéka bez dokládání příjmů je pomocí pro ty, kteří nemohou prokázat příjem standardním způsobem. Zároveň jsou však schopni splácet hypotéku. A není se třeba obávat případného omezení. Získané finanční prostředky lze použít jak na koupi nemovitosti, výstavbu nemovitosti, stejně tak na rekonstrukci, přístavbu či modernizaci, také na potenciální refinancování, vypořádání se majetkových poměrů, splacení dluhů apod.

Výhody neboli v čem tkví podstata úvěru

Potenciální možnost volby splacení dlouhodobého úvěru až na dobu čtyřiceti let. Předčasné splacení je bez sankce i jakéhokoliv poplatku. Dle individuálního požadavku žadatele je uzpůsobena možnost splácení. Finanční prostředky lze využít i jako kontokorentní úvěr. Eliminace poplatků předem. Zcela seriózní jednání.

chytrý rozpočet

Předností jsou nejen transparentní podmínky. Garance nižší úrokové sazby. Bez jakékoliv administrativní zátěže. Požádat o úvěr a vyplnit žádost je možné prostřednictvím online žádosti z pohodlí domova. Peníze je možné obdržet v co nejkratším čase. Bez nutnosti prokazování dostatečného příjmu v daňovém přiznání za uplynulý rok. Benevolence vůči záznamu v registru apod.