Dovolená

Když cestovat autobusem, tak kvalitním

Cestování autobusem do Chorvatska může být pro někoho nepohodlné, pro někoho zbytečně zdlouhavé. Pravdou však zůstává, že jde o velmi bezpečný a také cenově dostupný způsob, jak se někam dostat. Právě proto jezdí do Chorvatska tolik autobusů. Jde totiž o jednoduchý způsob, jak se k tomuto přímořskému státu dostat, a to bez jakékoliv námahy. Nemusíte řešit žádný odlet letadla nebo přípravu vašeho vozidla na dlouhou cestu. Zkrátka si sednete a necháte cestu za okénky plynout, byť pojedete třeba i více než dvanáct hodin.
mušle na písku

Proč mít zájem právě o Chorvatsko?

Najdete zde krásné moře, přírodní památky, líbezná města i fascinující přírodu
Velmi si pochutnáte na místní kuchyni, která dokáže člověka opravdu okouzlit
Na české poměry zde není nikterak draze, a to i přes nedávné zvyšování cen
Jedná se o zemi, která je od České republiky vzdálená jenom několik set kilometrů
Nebudete se nudit na žádném místě, které navštívíte
Uvidíte, že tuto zemi si oblíbíte natolik, že sem budete jezdit pravidelně. Nemusíte být přitom senior, který nechce zkoušet nic nového. Naopak, stále více mladých lidí jezdí právě sem, neboť to je báječný kompromis mezi dostupným mořem, malebnou přírodou, nízkými cenami a obecnou dostupností.
mlha nad hladinou

Udělejte radost sobě i svým ratolestem

Abyste si mohli tuto zemi užít, stačí si najít vhodné ubytování. To byste měli volit tak, aby vám svou kvalitou vyhovovalo, ale přitom jste nezaplatili zbytečně hodně peněz. Chorvatsko totiž umí být drahé, když se nedržíte na uzdě. Proto promyslete, co vlastně od této země očekáváte a zkuste si představit váš typický den. Následně budete vědět, kolik vaše rodinná dovolená bude stát, ať už půjde o týdenní nebo i delší pobyt na tomto místě.
Rozhodnout se pro tuto destinaci je báječné, a to nemusíte být zarytí fanda této země. Stojí však za to objevit, proč je tolik Čechů tímto místem tak okouzleno.