Jezte správné potraviny, a uchováte si tak krásu a svěžest

V létě nás trápí sluníčko a sucho, které naši pleť vysušuje, v zimě zase sluníčka nedostatek a mrazy, trávíme víc času doma, což se může projevit nejen na pokožce, ale také na postavě.
Nemusíte takové věci nechat dojít tak daleko, až budete tak zoufalí, že se rozhodnete k laserovému nebo chirurgickému zákroku, stačí, když budete jíst potraviny, díky kterým zůstanete krásnější po celý rok.
Velmi prospěšné jsou borůvky
dívka ve svetru.jpg

– pomáhají udržet zdravou pokožku, vlasy i nehty, a také s nimi uspějete v boji proti vráskám.
Nebo si dopřejte dostatek brokolice
– má výrazné protirakovinné účinky
Také si pravidelně dopřávejte ryby, např. lososa – jsou prevencí proti srdečním onemocněním.
kapka vody.jpg
Takových a dalších kráse prospěšných potravin je spousta , představíme Vám k tomu ještě další, které jsou vhodné hlavně v letním období, protože obsahují hodně vody, a ta je pro krásu, a celkově pro správné fungování těla, nezbytná.
Ledový salát– má největší podíl vody ze všech zelených salátů a obsahuje minimum kalorií, ale snadno zasytí, také zmírňuje stres.
Rajčata– o těch by se dalo říci, že jsou šampiony v prevenci před rakovinou, dopřávejte si jich libovolné množství, jsou ze zeleniny lehce stravitelné, a také obsahují hodně vody.
Vodní meloun– nejen, že obsahuje hodně vody, má také hodně vitamínu C, a vitamínu A, který je dobrý pro naše oči, kaloriemi se tolik trápit nemusíte, vodní meloun jich má ze všech melounů nejméně.
– Když už jsme u doplňování vody do našeho těla pro správné fungování a krásu, nesmíme ani v létě zapomenout na čaje, v horkých dnech není dobré pít ledové nápoje, ale zkuste například vlažný čaj, zejména zelený – vitamínů obsahuje spoustu – hořčík, draslík, fosfor, a mnoho dalších, také omega 3 mastné kyseliny, ovšem ne ten porcovaný v sáčcích, ale pravý sypaný.