Podnikání

Pohodlné sídlo

Jistě jste se někdy setkali se situací, kdy vám někdo řekl, že má virtuální sídlo. A víte vůbec, co to je virtuální sídlo? Já se musím přiznat, že jsem o tom dlouho nevěděla. Vůbec jsem nevěděla, že může existovat nějaké virtuální sídlo. Myslela jsem si, že je to opravdu asi nějaký vtip anebo nějaký podvod. Víte, dnes je mnoho lidí, kteří chtějí pouze peníze. A někdo je pro peníze ochoten udělat opravdu cokoliv. Takže bych se vůbec nedivila, kdyby si někdo vymyslel nějaké virtuální sídlo. Párkrát jsem se s ním setkala a musím říct, že jsem to přešla s úsměvem.

Udělejte si to více pohodlnější.

Myslela jsem si, že je to nějaká dětská hra. Kdo tu má virtuální sídlo. To přeci nemůže ani existovat, co to vůbec je? A potom jsem se to dozvěděla. Virtuální sídlo je to, že má někdo sídlo, ale nemá kamennou kancelář. Nemá žádnou kancelář, kam by totiž chodil. A tak má pouze virtuální sídlo. A tak se do virtuálního sídla alespoň dostane opravdu každý a to odkudkoliv. Tedy odtud, kde je internet. A myslím si, že ten, kdo mám virtuální sídlo je na tom opravdu výhodně. Nemusí platit žádný nájem kanceláří. Buď kanceláře anebo nějaké firmy. Takže do virtuálního sídla se dostanete opravdu lehce z pohodlí domova.

Virtuální sídlo může být kdekoliv.

Taky to má tu výhodu, že ve virtuálním sídlu nemusíte vůbec uklízet. No není to výhodné? A já si myslím, že i kdybych já měla nějakou firmu anebo kancelář, tak se asi vykašlu na nějakou kamennou kancelář. Asi bych si udělala nějaké virtuální sídlo, které je praktičtější a taky úplně levnější. A tohle ale záleží opravdu na každém z nás, komu to vyhovuje nejlépe. To je totiž důležité. Myslím si, že investice do vlastního pohodlí je opravdu důležité a taky výhodné. Protože když se člověk cítí lépe a více profesionálně, tak je to přeci jenom lepší. A pokud vám vyhovuje virtuální sídlo Companiesandoffices, tak opravdu není co řešit a klidně se do toho pusťte. Já sama mám známého, který má virtuální sídlo a říká mi, že je s tím velmi spokojený a už by prý klasickou kancelář vůbec nechtěl. Prý takto šetří peníze a taky je to ekologické.