Výrobky

Plánování svatby je s námi snazší

Budete se vdávat? Gratulujeme vám! A zároveň vám přejeme, abyste všechno ovládli vymyslet a naplánovat podle vašich představ. Hlavně nevěsty čeká mnoho zařizování, které si většinou chtějí užít samy. Ženy zkrátka rády vybírají všechny záležitosti, které se týkají svatby, a že je toho hodně co zařizovat.

krémové svatební oznámení

Jak to začíná?
Jako první je třeba mít vybrané místo a datum svatby, protože od toho se odvíjí další a další věci. Tou, která následuje bezprostředně poté, je svatební oznámení. Dost na něm záleží, protože svatební hosté uvidí, v jakém stylu se svatba bude nejspíš odehrávat. Je to zároveň vzpomínka na celou svatbu, protože lidé si jej schovávají na památku.

Máte styl svatby?
Některé páry chtějí mít stylovou svatbu, jako je například retro nebo luxusní svatba ve vinném sklepě. Někdo zatouží po opulentní květinové výzdobě, někdo zase klade důraz na luxusní svatební tabuli. Ať se rozhodnete pro cokoliv, je možné vaše přání promítnou i do oznámení.

svatební oznámení bílé

Co u nás najdete?
Protože víme, že každý pár je jiný, máme v nabídce skutečně velké množství oznámení. Bílá, barevná, klasická, stylová, moderní, s mašlemi, bez mašlí, s prolisem – zkrátka u nás si určitě vyberete. Máte vybráno? A co dál?

Našli jste u nás oznámení, které naprosto koresponduje s vaší představou o svatbě? Pak začněte vymýšlet, co a jak si něj necháte natisknout. Chybět by samozřejmě neměla vaše jména, datum, čas a místo konání svatby, ale můžete samozřejmě přidat citát nebo jakékoliv informace, které si přejete svatebčanům předat ještě před svatbou.
Tip: chcete mít sladěné oznámení s dalšími papírovými doplňky? U každého oznámení najdete nabídku ve stejném stylu. Zpravidla máme různé krabičky na cukroví a výslužky, pozvánky ke stolu, obálky, nebo třeba papírové talíře.
Vyberte si z našeho obrovského sortimentu, a dejte světu vědět o své svatbě nádherným oznámením z naší dílny.