Podnikání

Odvoz vozu i vaší maličkosti


Každý má rád hromadné akce, grilování, či oslavy narozenin, které se neobejdou bez alkoholu. Lidí se rádi baví a alkohol je jedna z věcí, která jim v debatě pomáhá. Pokud však dorazíte na akci jako řidič, nezbývá Vám, než automobil na místě nechat a přijet si pro něho ráno, nebo zvolit odvoz vozu Praha, který se o Vás i Váš automobil postará.

Odvoz vozu

Tato firma funguje na trhu už dlouhé roky a má spoustu spokojených zákazníku. V podstatě jde o službu, která funguje jako taxi služba, s tím, že neodváží domů pouze Vás, ale i Váš automobil. Díky této službě už nikdy nebudete nechávat Váš automobil dlouhé kilometry od domova. Stačí Vám pouze vytočit číslo a domluvit se na odvozu.

Po vytočení čísla budete přepojení na dispečera, který s Vámi začne řešit Váš problém. Pro dispečera bude důležité, kde se s automobilem nacházíte a kdy chcete vyzvednout. Poté se podívá, jaká posádka je k Vám nejblíže a po odsouhlasení, že s časem vyzvednutí souhlasíte, potvrdíte objednávku. Poté Vám přijde SMS zpráva, ve které bude stát poznávací a tovární značka s typem vozidla posádky. Hned při příjezdu tak budete vědět, že dotyčné auto jede pro Vás. Po nástupu sdělíte kam, chcete odvést a opíšete stav tachometru. Po příjezdu domů se s řidičem finančně vyrovnáte a posádka odjíždí k dalšímu zákazníkovi v nesnázích. Vy budete mít svůj automobil v bezpečí domova a nebudete si dělat hlavu s tím, jak byste se ráno pro auto dostali.

Odvoz vozu (2)

Firma se řídí zásadami jako je, dochvilnost příjezdu a zodpovědnost řidiče. Na webových stránkách se pak můžete podívat na přehledný ceník a novinky, které firma chystá.

Pokud se tedy někdy dostane do situace, kdy nebudete moct řídit, zvolte volbu odvozu vozu. Zaručeně nebudete litovat a nepřijdete zbytečně o řidičský průkaz, za který byste zaplatili nemalé peníze. Proto neváhejte a vždy sáhněte po této vychytané službě.