Neustále teplý bazén díky plachtě

Každý kdo má bazén na své zahradě, tak se o něho musí také umět starat. Bazén totiž potřebuje během celého léta dostatečnou péči, aby byl neustále čistý a měl průzračnou vodu. Pokud se na jeho čistění a kompletní péči vykašlete, tak se může stát, že se budete za týden koupat spíše v rybníku, než v bazéně. Pokud Vám něco k Vašemu bazénu schází, tak neváhejte a podívejte se na firmu Chlorito, kde koupíte všechny komponenty a také chemii do bazénu.

solární plachta

Bazén je velmi nádherná věc, ale potřebuje svojí péči. Díky bazénu nemusíte nikam jezdit a užijete si vodní hrátky u Vás doma. Pokud však počasí moc nepřeje a bazén máte neustále studený, tak nad tím vyzrajte a kupte si solární plachtu https://www.chlorito.cz/solarni-plachty, díky které bude teplota v bazéně v normě. Tyto solární plachty, se vyrábějí a prodávají v různých velikostech a bude jen na Vás, jakou si koupíte. Solární plachty jsou také v různých barvách a mají různou tloušťku. Tato solární plachta Vám během dne bazén vyhřeje a přes večer Vám udrží teplotu. Také se Vám jen tak nerozpadne a to díky tomu, že odolává všem bazénovým přípravkům a mechanickému namáhání. Pokud máte bazén opravu velký, tak si můžete zakoupit i naviják. S tím se Vám bude plachta navíjet a svíjet velice jednoduše a ušetříte si tak práci.

solární plachta

Firma Chlorito však neprodává pouze plachty, ale věnuje se prodejem všech komponentů a chemie do bazénu. V jejich sortimentu najdete bazénová čerpadla, hadice, tkaniny pod bazén, filtry a mnoho dalšího. Firma navíc odebírá od osvědčených dodavatelů a také má více než 12 leté zkušenosti v tomto oboru. Na mnoho zboží nabízí také slevy a ušetříte tak peníze, které můžete investovat jinam.

Pokud tedy Vašemu bazénu něco chybí a nevíte, kde to levně nakoupit, tak se podívejte na zmíněné stránky. Nebudete litovat a Váš bazén bude opět v kondici.