Nábytek, který vám pomůže s nedostatkem místa doma

Nedostatek místa ve stávajícím obydlí není důvodem k tomu se přestěhovat do většího. Existují i daleko levnější způsoby, jak nafouknout svůj domov.

Nábytek, který vám pomůže s nedostatkem místa doma

Nedostatek obytného prostoru je jedním z nejpalčivějších problémů, které v posledních letech řeší rodiny v našich zemích. Přeci jen, velké byty jsou dnes extrémně předražené, a ne každý na ně má. I proto se hodně lidí rozhodlo žít sice levněji, ale o to ve skromnějších podmínkách. Stěhování za lepším tak ve valné části případů obvykle nepřichází do úvahy. Ale co dělat, když je doma místa tak málo. Možná se budete divit, ale když vyházíte veškeré harampádí, které doma každý má, nějaký ten metr čtvereční nakonec vykouzlíte.

Dřevěná skříň

Pokud vám však ani toto nestačí, pak je dobré uvažovat o prodání některých kousků nábytku. Hlavně klasické almary si o určitě říkají, jelikož zabírají až nechutně mnoho prostoru? Jenže almara rovná se úložný prostor a ten je potřeba pro spoustu věcí. Vyhodí se almara a její místo zaberou věci, které v ní byly uložené. Nezaberou, pokud je vyměníte za moderní vestavěné skříně na míru https://www.sten-skrine.cz/.

Vejdou se kamkoliv

Nejedná se o žádný zázračný nábytek, který by existoval v jiném čase a prostoru a by si do něj jen odkládali co potřebujete. I když do jisté míry vlastně ano, jelikož není situován v obytném prostoru, nýbrž mimo něj. Ovšem ne do dimenze X, ale do stěny. Ano, ve stěnách může nábytek fungovat zcela normálně, a přitom vás nepřipravit ani o centimetr obytné plochy. Super navíc je, že k tomu nepotřebujete mít žádné speciální ultra tlusté stěny. Tento druh nábytku se bez potíží vleze i do standardních zdí, které jsou běžné v obytných domech. Dokonce ani nevadí jejich případný nepříliš typický tvar.

Dveře od skříně

Návrhářský program

Vzhledem k tomu, že skříně na míru se vyrábějí pro každého zákazníka zvlášť a přes podle jeho pokynů, je jen logické, že se jako zákazníci musíte podílet na kompletním vzhledu vaší objednávky. K tomu slouží speciální aplikace, ve kterých je navrhování nábytku skutečnou hračkou, a to nejen pro odborníky, ale i pro laickou veřejnost.