Muži

Muži a kárání žen za to, co nosí

Někteří muži si myslí, že mohou všechno a to dokonce i mluvit ženě do toho, co si má obléct a co si naopak obléct nemá. Pokud jste se někdy s takovým mužem setkali, bylo by nejlepší dát od něj co nejdříve ruce pryč, protože když vám začne muž říkat, co si máte nebo nemáte obléct, není to dobré. Každý by si měl hledět svého a měl by nosit jen to, co je mu pohodlné a co chce. Pokud vám ale partner začne říkat, co si máte nebo nemáte obléct, není to dobře. Jestliže se u vás začne něco takového vyskytovat, měli byste na to vašeho partnera upozornit, aby věděl, že překročil hranice, které nikdy překračovat nemá.

muž a žena

Je možné, že něco takového váš muž nepochopí, ale vy byste měla udělat vše proto, aby si uvědomil, že takové věci se prostě nedělají. Kromě toho, že může takový muž začít říkat ženě co si má a nebo nemá obléct, může se klidně stát, že začne ženu nutit, aby si každý měsíc měnila barvu vlasů apod. Něco takového rozhodně není dobře. Muž by vás měl mít rád takovou, jaká jste a to i s tím, co nosíte nebo nenosíte. Pokud se mu to nelíbí, ať si najde ženu jinou, která mu něco takového bude tolerovat a pro kterou nebude problém daného muže poslouchat na slovo. Věřte, že takové ženy jsou.

žena a muž

Vy byste se ale neměla nechat vašim mužem ovládat, protože něco takového už je skutečně přes čáru. Jestliže se tedy s něčím takovým někdy setkáte, dejte to danému muži jasně najevo a pokud se to nezlepší, měla byste od daného muže odejít, protože něco takového je neakceptovatelné. I když to pro vás bude těžké a to zejména, pokud máte daného muže ráda, věřte, že se budete mít bez něj mnohem lépe, protože takové zacházení si nezaslouží vůbec nikdo.

Věřte, že si zasloužíte rozhodně někoho lepšího. Někoho, kdo s vámi nebude mít problém a kdo vám nebude mluvit do toho, v čem máte jít zrovna ven a v čem naopak ne.