Podnikání

Inspirace v bydlení

Pokud si tvoříte nový domov, pak zajisté hledáte inspiraci a tvoříte si v myšlenkách konečnou podobu tak, aby se vám váš domov co nejvíce líbil a byl co nejvíce praktický. Hledat můžete na internetu, třeba bydlení idnes přináší velkou nálož inspirace. Můžete si koupit inspirativní časopisy o bydlení, které vám nabídnou jen omezený počet stránek. Přinášíme vám pár tipů na vychytávky, co se vám budou v nové domácnosti hodit!

dětský poko

Praktické (ne)zbytnosti

Některé věci máme jen pro potěchu oka, jiné máme především kvůli jejich praktičnosti. Pokud stavíte nový dům, pak se zaměřte na to, zda se vám nebudou hodit vychytávky, jako je třeba shoz na špinavé prádlo z ložnic a dětských pokojíků. Dále kolik budete potřebovat toalet a koupelen (jedna je opravdu málo). Zaměřte se také na to, zda budete chtít spojenou kuchyni s obývací částí, nebo třeba s jídelnou. Tyto věci je dobré si ujasnit už ve fázi projektu.

Zatemnění oken

Pokud chcete mít opravdu kvalitně zatemněné okna, pak zvolte vnější zatemňovací žaluzie, které také skvěle izolují venkovní teplotu, takže v domě není takové horko, i když je venku opravdu vedro. Pokud chcete mít interiér spíše elegantní než moderní, pak zvolte zatemňovací závěsy, počítejte ale s tím, že péče o ně není zrovna nejméně pracná.

ložnice

Barvy

V současné době jsou moderní spíše tlumené barvy, jako je šedá, béžová, slonovinová, bílá, krémová, okrová a další přírodní barvy. Tyto barvy se využívají jak v interiérech, tak v exteriérech, takže pokud máte rádi tyto přírodní barvy pak budete mít i moderní interiér. Žhavým hitem je také kombinace dřeva v interiéru, což prospívá jak vzhledu našeho domova, tak naší psychice, protože dřevo jako přírodní materiál nás nabíjí a dodává nám energii. Interiér pak působí spíše teple a příjemně.

Úložné prostory

Úložné prostory jsou zásadní v každém bytě. Jakmile je jich málo, hned to jde znát na chaosu v bydlení. In jsou vestavěné skříně, které skryjí spoustu nepořádku, který byste jinak neměli kam dát.