Holit či neholit?

Spousta nejen mladých mužů dnešní doby se řídí nejčerstvějšími výstřelky módy, aniž by hleděli na to, zda daný kousek svým přístupem pozdvihnou či naopak potopí.
mladý muž v křesle
Mezi poslední výstřelky můžeme zařadit i plnovousy, jejichž majitele lze potkat takřka na každém rohu. Všichni vypadají tak nějak podobně, monotónně, bez charakteristických rysů, ale přesto jsou něčím odlišní. Na spoustě z nich můžeme oči nechat, ale najdou se i takoví, kterým by pomohla pořádně nabroušená břitva, protože svým zjevem spíše než hipstera připomínají bezdomovce. Podle odborníků je problém v tom, že ne každý má tvář a genetické prepozice na dokonale tvarovaný plnovous nebo dokonce sexy vizáž. Vzhled AKA dřevorubec by si měl dovolit pouze ten, kdo nemá nijak zvlášť výraznou či samotnýmBohem modelovanou tvář. Má tedy posloužit podobně jako make-up pro ženy. Dokáže muže udělat staršími, nebo jak se říká i mužnějšími a tím i více sexy. Zbylým ,,obdařenějším“ údajně více sedí hladce oholená tvář či týdenní strniště.
Jak ale poznat, zda mi plnovous při hledání mého dokonalejšího já pomůže čí nikoli? Pohled do zrcadla a zapojení fantazie určitě nestačí. Nejlepší bude se poptat na názor žen v okolí, zajít se poradit do kvalitního Barber shopu nebo to jednoduše vyzkoušet. Vždyť na druhou stranu je to taky Vaše tvář a Vaše rozhodnutí, zda vousy, které na ni máte, pěstujete týden, půl roku nebo je holíte, jen co spatří světlo světa. Hlavní je, že Vy budete spokojen.
vousáč s čepicí
Rozhodně ale nepodléhejme trendům, jen protože to ,,mají všichni“. Vždyť stejně nakonec ať se zeptáte kohokoli, každý bude mít na vaši vizáž odlišný názor. Najdete ženy, které po mužích vyžadují hladkou tvář, aby nepoškrábali tu jejich sametově jemnou, a najdete ty, které se utápí v blaženosti, když si mohou pořádně hustým plnovousem proplétat prsty. Zkrátka nikdy se pánové nezavděčíte všem.