Výrobky

Zajistěte svému bazénu kvalitní vodu

Všichni jistě už dávno vědí, že při péči o bazénové zařízení a hlavně o vodu v něm obsaženou hrají velkou roli kvalitní přípravky bazénové chemie. Je důležité pravidelně bazénovou vodu kontrolovat s pomocí testerů, dodávat do vody dostatek chlorových přípravků, dále pak zajišťovat, aby hodnoty PH vody byly stále ve správné výšce, preventivně přidávat do bazénové vody přípravek proti řasám a tak dále. Ale důležité je také se zbavovat mechanických nečistot, které se dostanou do bazénové vody v průběhu jejího používání na nohách a tělech koupajících a samozřejmě i ty, které se dostanou do vody díky okolnímu prostředí a počasí.
květ na hladině
Často do bazénové vody napadají nejrůznější listy z okolních stromů, sem tam vítr přifoukne okvětní lístky či hmyz a spoustu dalších. S koupajícími se do vody dostává opalovací krém či třeba písek, hlína a tráva na jejich nohou a tak bychom mohli pokračovat stále dál. A i všechny tyto nečistoty je potřeba z vody odstraňovat. Samozřejmě, že ty které jsou větší a plavou na hladině můžete odstranit za pomocí síťky, ale co ty, které už leží na dně bazénu nebo ty které pouhým okem ani nevidíte? Na ty je zapotřebí kvalitní filtrace, se kterou je spojený i písek do filtrace.
strom u bazénu
Ano tento spolehlivý sorpční materiál je velmi důležitým při udržování čistoty vody v bazénu. U nás najdete kvalitní křemenný písek v dokonalé čistotě v několika různých zrnitostech. Ano zrnitost je ukazatelem, kterým byste se měli řídit při pořizování tohoto sorpčního materiálu. Velikost zrn je rozhodující. Proto byste nejdříve měli zjistit, jakou velikost zrn si vyžaduje Váš přístroj a podle toho se rozhodnout. Kromě tohoto spolehlivého a lety prověřeného sorpčního materiálu pro vás máme připravené v naší rozmanité nabídce také vysoce kvalitní a spolehlivé filtrační sklo. Tak přijďte k nám a vyberte si i vy pomocníka, který zajistí dokonalou průzračně čistou vodu i Vašemu bazénu.