Muži

Těžký život stydlivého muže

Zatímco nesmělá dívka může být pro druhé pohlaví možná ještě více žádaná a přitažlivá než její sebevědomá kamarádka, stydlivý muž to má v životě o hodně těžší. U muže se totiž sebejistota a úspěch tak nějak samozřejmě předpokládají. Pokud tomu tak není, jeho naděje na získání celoživotní partnerky rapidně klesá. Když je někdo stydlivý, nedokáže vyvinout iniciativu, bojí se ženu oslovit, a tak často tito po všech stránkách kvalitní muži zůstávají sami.
rande venku
 
NEJLEPŠÍ PARTIE
Ženy, které hledají chlapa na celý život, dělají velkou chybu, když si nechají nesmělého muže utéct. Právě tito muži jsou totiž nejzodpovědnější a nejvěrnější partneři. Příroda to však bohužel zařídila tak, že slabé pohlaví nejvíce přitahují svůdníci, co se před nimi předvádí a ukazují svoje přehnané sebevědomí.
slabý muž
Stydlivý muž je sice velký oříšek, ale když ho žena rozlouskne, dočká se velké odměny. Musí převzít úlohu lovkyně a sama jej sbalit, protože strach ze žen mu nedovolí, aby ji přímo dal najevo svůj zájem, i když ve skutečnosti po ní touží všemi smysly.
Žena se dívá na hezkého, chytrého a přitažlivého muže, on sám se však vidí jinýma očima, protože se podceňuje. Je přesvědčený, že ho žádná chtít nemůže, a tak když ho dívka popostrčí a vybuduje si s ním vztah, zcela určitě si ji on bude chtít udržet a vážit si jí. Plachý muž je výborná partie, jen se na něj prostě musí trochu jinak. Rozhodně od něj nelze čekat aktivitu, je třeba dodat mu sebedůvěru a jeho nesmělost prolomit.
mladý muž
 
KISSPEPTIN
Pro stydlivé muže je tu také jedna dobrá zpráva, která jim snad do budoucna zajistí, že se již nebudou bát při styku se ženami vyvinout iniciativu. Vědci totiž objevili hormon kisspeptin, který úzkost a nervozitu v komunikaci s druhým pohlavím odstraňuje. Muži se stávají směrem k ženám podnikavější, proto se látce někdy přezdívá duševní viagra.