Podnikání

Problémy s vodou

Nejsou to jen problémy s vodou, které znepříjemňují život v domácnosti. A je jedno, jestli žijete v pronajatém bytě, nebo ve svém domě. Čas od času prostě nastane doba, kdy je rozumné a někdy i nezbytné obrátit se na instalatéry. Instalatéři Kanalizace-instalateri.cz tedy firma A. K Servis jsou jednou z možností. Jde o rodinnou firmu, která je na trhu již více než čtvrtstoletí. Tato doba, po kterou vykazovala tato firma služby desítkám, nebo spíše stovkám, spokojených zákazníků hovoří zcela jasně o tom, jaké nabyla zkušenosti s veškerými instalatérskými pracemi.

Instalatéři

A. K Servis je firma technicky vybavena na všechny možné eventuality problémů v oblasti vodovodních zařízení. Jsou tedy zkušení, spolehliví a zruční. A navíc. Nechávají si proplatit jen skutečně odvedenou práci, což je v této době docela zajímavým detailem. Existují na trhu totiž firmy, které využívají neznalosti problematiky zákazníků a naúčtují jim všechno možné i nemožné. Takže jestli vám doma kape vodovodní baterie, nebo protéká-li vám záchod, víte na koho se obrátit. A. K Servis provozuje rovněž havarijní, 24 hodinovou službu, protože její pracovníci jsou si vědomi toho, že porucha nebere ohled na denní dobu.

Platí jen za skutečně provedené práce

Na tuto firmu se můžete obrátit i s příjemnějšími poptávkami, než jsou nějaké havárie a poruchy. Rádi vám odborně zapojí vaše nové zařízení. Pračky, sušičky, myčky nainstalují a zapojí jak do vodovodního řádu, tak do zdrojů energie. Můžete se na ně obrátit i s potřebami prací v oblasti plynu a topenářských záležitostí. Vzhledem ke své další odbornosti jakou jsou zednické a obkladačské práce, se obejdete bez účasti další firmy. Rozvody vody, jsou schopni nejen vysekat ze stěn a následně je nainstalovat, ale poradí si také s jejich opětovným zazděním a obložením obklady tak, aby po jejich odchodu nebylo po nějakých pracích ani stopy.