Péče o nehty z Japonska

Pečovat o nehty je poměrně jednoduché, tedy pokud jste zdraví, mladí a zároveň nepodnikáte často příliš namáhavou práci rukama. Hodně lidí má ale s nehty problémy, hlavně s těmi na rukách, které jsou každému na očích. Buďto jsou popraskané nebo mají nepřirozenou barvu. Takovéto problémy se dají ale řešit klasickou manikúrou. Pokud však máte raději exotiku, nechte si své nehty upravit od profesionála, který má zkušenosti s P-Shine.
náramek na ruce
P-Shine
P-Shine pochází z dalekého Japonska a je mnohem efektivnější než jakákoliv manikúra, kterou znáte. Pokud ji budete podstupovat pravidelně, výsledky se rozhodně dostaví. Hlavním rozdílem mezi standardní manikúrou a P-Shine je v postupu a v receptuře. Základem všeho je speciální pasta, která obsahuje cenné výživné látky. Pasta je složena z mnoha ingrediencí, ale prim v tomto případě hrají včelí vosk, respektive mateří kašička. Pasta se pak aplikuje do nehtového lůžka. Posléze se pak ještě použije křemík ve formě pudru. Tento recept je takřka zázračný. Díky svému složení nehty skvěle vyživuje, díky čemuž působí i preventivně. Dopřejte si takovouto kůru párkrát za měsíc a uvidíte, že se stav vašich nehtů radikálním způsobem zlepší. Navíc tento druh nehtové úpravy není pouze pár dní, ale její účinek je opravdu dlouhodobý.
lakování modrým lakem
Domácí ošetřování
Japonskou manikúru si samozřejmě můžete dopřát i doma, ale nejprve byste si ji měli vyzkoušet na vlastní kůži v některém z profesionálních salónů. Pouze tak se přesvědčíte, že se jedná o opravdu funkční metodu, která vaše nehty promění k nepoznání.
V případě spokojenosti si můžete pořídit sadu P-Shine i domů. Měla by obsahovat všechny složky, tedy nejen nástroje, ale také krém a další nezbytné propriety. Tuto sadu si lze koupit za poměrně solidní peníze. Stojí zhruba necelou tisícovku, ale můžete ji sehnat i za šest stovek. V takovém případě se ale jedná o menší sadu, která obsahuje menší množství krému.