Finance

I se záznamem v registru můžete získat potřebnou půjčku

Výhody hypotéky bez registru ocení všichni ti, kteří jakýmkoli způsobem získali záznam v bankovním či v nebankovním registru. A že získat takový záznam není žádná věda, by vám mohli bohatě vyprávět všichni ti, kteří jsou podobným neštěstím poznamenáni. Záznam v registru můžete získat opravdu bleskově a nečekaně, třeba kvůli tomu, že se opozdí vaše platba za energie či za telefon a vy si toho včas nevšimnete.
hromada bankovek.jpg
A záznam je na světě. Ovšem ten hlavní problém tkví v tom, že s takovým záznamem si v žádné bance ani neškrtnete. Byť byste žádali o sebemenší půjčku, tak jakmile vyjde najevo, že máte záznam v registru, tak vás banka automaticky odmítne. Nicméně všichni z nás si dokážeme představit, že mohou v životě nastat situace, kdy si peníze potřebujeme půjčit stůj co stůj. V takovém případě nemá vůbec smysl ztrácet svůj drahocenný čas žádostmi o půjčku v bance. Mnohem lepší je zamířit přímo do nebankovní společnosti, kde i na takové životní situace pamatují. Pro všechny takto nepříjemně postižené lidi jsou zde připraveny hypotéky bez registru. A jejich jediný rozdíl oproti klasickým půjčkám spočívá v tom, že mají nepatrně vyšší hladinu úroků, což je kompenzací za to, že na sebe nebankovní společnost bere riziko s vaším záznamem v registru spojené.
sklenice a komínky mincí.jpg
Nicméně i tak jsou úroky ještě stále příznivé a díky dlouhé době splatnosti, která může trvat až třicet let, dlužnou částku postupně bez potíží splatíte. Nicméně při vypočítávání výhod nebankovní hypotéky bez registru bychom neměli zapomenout na to hlavní. Abyste ji mohli získat, musíte mít k dispozici libovolnou nemovitost, jejíž hodnota bude odpovídat výši vaší půjčky. Pokud tedy žádáte o mnoho peněz, vhodnou zástavou je rodinný dům, hodnotný byt či rozlehlý pozemek na dobrém místě, pokud vám jde o to, naplnit svou kapsu pouze několika málo tisíci, klidně si bohatě vystačíte i se zahradním domkem.