Výrobky

Altány na zahradu


Máte velkou zahradu, kde už jste si zařídili hezké záhonky s květinami, pěknou skalku se zdobnými prvky a třeba i jezírkem pro rybičky. Ovocné stromy jsou také skvělé, stejně jako posezení u krbu, ale chtělo by to něco útulného, kde budete mít klid a odpočinete si? Pro takové případy jsou skvělé zahradní altány.

Mohou vypadat různě, bude záležet na tom, co si budete představovat – je totiž důležité, aby altán zapadl do kompozice vaší zahrady, a vy jste byli skutečně spokojeni s finálním výsledkem. Možností je ale mnoho. Někdo volí variantu pergoly, případně pergoly se zástěnou, ovšem k dispozici jsou také přímo pohádkové altány, které mohou mít i bílou barvu, a budou tak připomínat útulné prostory, které najdete snad v každé zámecké zahradě. Mějte i vy zámecký prvek – nechte třeba stěnu či část altánu obrůst krásnými růžičkami či břečťanem a uvidíte, že vám ho bude každý závidět.

zahrada s altánem

Altány jsou skvělé především na léto, protože se v něm můžete schovat před sluníčkem a příjemné klima tam budete mít vždy – nebude vás čekat žádné posouvání slunečníku ani stahování rolety.

Potřebujte ovšem produkt, kde se bude snoubit kvalita materiálu, dobře odvedená práce a ještě k tomu dobrá cena? To vám dokážeme splnit! Dáváme si záležet na výrobě každého altánu i pergoly, abyste měli tento produkt na své zahradě opravdu dlouho. Stačí se podívat, co by se vám z naší nabídky líbilo, a v případě potřeby se můžeme dohodnout na nějakých úpravách. A kde jsme vám k dispozici? Ať už jste z Českých Budějovic, Trutnova, Prahy, Plzně či Olomouci, nebo jiné oblasti, kontaktujte nás a domluvíme se.

zámecký styl

A jaké typy pergol se prodávají nejčastěji? Naši zákazníci si nejvíce žádají pergoly o rozměrech 3×4 nebo 4×4 metry, v případě dřevěných altánů to je 3×3 metry a u zahradních altánů se rozměry požadují nejčastěji 3×6 metrů. Pokud budete chtít, nabídneme vám také různě barevné šindele, které můžete mít na střeše.